Zwyciężyli w konkursie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zwyciężyli w konkursie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

    W dniu 18 kwietnia w siedzibie Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Kraśniku odbył się powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Uczniowie musieli wykazać się wiadomościami teoretycznymi (do rozwiązania mieli test ze znajomości zasad ruchu drogowego), udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, a także pokonać rowerem tor przeszkód. Do turnieju przystąpiło 10 drużyn z terenu powiatu kraśnickiego. W wyniku przeprowadzonych konkurencji pierwsze miejsce zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej w Kowalinie, gmina Kraśnik w składzie: Jakub Kowalski, Adrian Cieślik i Jakub Surowiec. Również indywidualnie pierwsze miejsce zajął Jakub Kowalski, a trzecie Adrian Cieślik. Drużyna otrzymała puchar i dyplom oraz nagrody rzeczowe. Będzie reprezentować powiat kraśnicki w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 11 maja w Jozefowie nad Wisłą. Zespół do turnieju przygotowała Pani Ewa Surowiec.
AW.

 

Na zdjęciu: laureaci konkursu z opiekunką Ewą Surowiec (pierwsza od lewej) i dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalinie Marzenną Berdys-Pęzioł (pierwsza z przwej).

 

Zwyciężyli w konkursie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

 

 

Zwyciężyli w konkursie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Może Ci się również spodoba