Obsada pracownicza

Obsada pracownicza


Łukasz Janik – Kierownik Referatu Organizacyjnego – Radca prawny

 tel.: 81 826 41 65

 e-mail:  l.janik@gminakrasnik.pl

Zadania z zakresu:

  • fundusze zewnętrzne
  • zamówienia publiczne
  • informatyzacja
  • informacja publiczna
  • edukacja 
  • obsługa prawna urzędu

 

Daniel Kasperek – podinspektor

 tel.: 81 826 41 65

 e-mail:  d.kasperek@gminakrasnik.pl

Zadania z zakresu:

  • fundusze zewnętrzne
  • BIP

Urszula Król – referent

tel.: 81 826 41 65

e-mail:  u.krol@gminakrasnik.pl

Zadania z zakresu:

  • oświata

Małgorzata Rejowska – inspektor

tel/fax: 81 825 23 38

 e-mail:  m.rejowska@gminakrasnik.pl 

Zadania z zakresu:

  • Urząd Stanu Cywilnego
  • ewidencja ludności
  • dowody osobiste
  • Rejestr Wyborców
  • dodatki mieszkaniowe

 


Maria Sobala-Góra – sekretarka

 tel.: 81 884 34 27

 tel/fax: 81 884 37 87

 e-mail: sekretariat@gminakrasnik.pl

 e-mail: m.sobala@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • kancelarii urzędu
  • BHP

Andrzej Wojtan – inspektor

tel.: 81 826 41 62

e-mail: a.wojtan@gminakrasnik.pl  

Samodzielne stanowisko pracy ds.

  • działalności gospodarczej
  • społecznych
  • promocji i kultury

Stanisław Kot – inspektor 

tel.: 81 826 41 62

e-mail: s.kot@gminakrasnik.pl

Samodzielne stanowisko pracy ds.

  • inwestycji liniowych
  • drogownictwa

Mariusz Gawron – młodszy referent

tel.: 81 826 41 62

e-mail: m.gawron@gminakrasnik.pl

Samodzielne stanowisko pracy ds.

  • inwestycji kubaturowych
  • gospodarki przestrzennej

Radosław Januszczak – podinspektor

tel.: 81 825 23 38

e-mail:  r.januszczak@gminakrasnik.pl

Samodzielne stanowisko pracy ds.

  • wojskowych
  • obronnych
  • ochrony przeciwpożarowej
  • zarządzanie kryzysowe

Marzena Pielaszkiewicz – Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami

tel.: 81 884 35 84

e-mail: m.pielaszkiewicz@gminakrasnik.pl

  • rolnictwo
  • ochrona środowiska
  • gospodarka mieniem

Paweł Kozakowski – podinspektor

tel. 81 884 35 84

e-mail:  p.kozakowski@gminakrasnik.pl 

Stanowisko pracy ds.

  • ochrony środowiska
  • wycinka drzew

Monika Kania – inspektor

tel. 81 458 70 60

e-mail:  m.kania@gminakrasnik.pl 

Stanowisko pracy ds.

  • obsługi Rady Gminy
  • archiwum zakładowe
  • sprawy pracownicze

Elwira Pasternak – inspektor

tel.: 81 825 23 95

e-mail: e.pasternak@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • księgowości podatkowej i egzekucji

Anna Czarnota – inspektor

tel.: 81 825 23 95

  mail: a.czarnota@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

-wymiaru podatków i opłat lokalnych

Anna Łukasiewicz – Kierownik Referatu Rachunkowości Podatkowej

tel.: 81 825 23 95

e-mail: a.lukasiewicz@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • podatku od środków transportowych
  • ulg podatkowych
  • pomocy publicznej

Monika Matuszczak-Szymczyk – podinspektor

tel.: 81 826 41 64

e-mail: m.szymczyk@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • ewidencji opłat za wodę i ścieki

Maria Latosiewicz – inspektor 

tel.: 81 826 41 66

e-mail: m.latosiewicz@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • księgowości budżetowej 

Justyna Wielgus – inspektor

tel.: 081 826 41 64

e-mail: j.wielgus@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • księgowości
  • pobór opłaty skarbowej

Izabela Krawczyk – podinspektor

tel.: 81 884 35 84

tel/fax: 81 884 37 87

e-mail: i.krawczyk@gminakrasnik.pl

Stanowisko pracy ds.

  • gospodarki odpadami

Paweł Kurek – informatyk

e-mail: p.kurek@gminakrasnik.pl


Jerzy Bańka – konserwator

e-mail: j.banka@gminakrasnik.pl

Adam Czarny – konserwator instalacji solarowych


Irena Brytan – sprzątaczka

Jerzy Zembrowicz – kierowca