Pod biało – czerwoną

Szanowni Państwo,

Zapraszam mieszkańców gminy Kraśnik do udziału w projekcie „Pod biało – czerwoną” pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Projekt ma na celu uczczenie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej i polega na sfinansowaniu zakupu masztów i flag oraz ich instalacji dla każdej gminy w Polsce, która spełni określone w Regulaminie warunki.

Inicjatywa przystąpienia do projektu zależy od mieszkańców. Warunkiem realizacji projektu w danej gminie jest zebranie wymaganej liczby głosów poparcia mieszkańców gminy – w przypadku naszej gminy jest to min. 100 głosów poparcia.

Głosować można online do 11 listopada 2020 r. do godz. 23.59 za pomocą serwisu:

https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/.

Należy kliknąć w napis ODDAJ GŁOS POPARCIA i wypełnić stosowne pola.

Głos poparcia może być składany przez osobę fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałą na terenie naszej gminy.

Dla trzech gmin, które osiągną najlepsze procentowo wyniki w stosunku do liczby mieszkańców, przewidziana jest nagroda specjalna w postaci wizyty Prezesa Rady Ministrów na uroczystości oddania do użytku masztu z „Biało-czerwoną”.

Mirosław Chapski- Wójt Gminy

Może Ci się również spodoba