Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

DSC 8808x6 scaled
DSC 8808x6 scaled

        W dniu 14 listopada 2019 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Kraśniku odbyła się Uroczystość Jubileuszy 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego obchodzili Państwo: Gązwa Marian i Zofia, Kajdzik Marek i Zofia, Krzysztoń Jan i Łucja, Moskal Ryszard i Urszula, Wolski Wacław i Weronika.

        W słowach skierowanych do Jubilatów Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Beata Kuśmierczyk-Kufel podziękowała za przyjęcie zaproszenia oraz za bycie przykładem, wzorem i autorytetem pod wieloma względami dla młodszych pokoleń naszej społeczności lokalnej.

         Następnie Wójt Gminy Kraśnik dokonał aktu dekoracji Jubilatów obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego przyznanymi na dowód uznania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Przewodniczący Rady Gminy Pan Leszek Bańka oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Dariusz Wcisło z wręczyli wszystkim Jubilatom pamiątkowe dyplomy, kwiaty i upominki, życząc w imieniu własnym oraz samorządu Gminy długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w niegasnącej miłości otoczenia bliskich, wszelkiej pomyślności oraz doczekania kolejnych jubileuszy.

DSC 8808x6

 

Może Ci się również spodoba