KUŹNIA KRAŚNICKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

KUŹNIA KRAŚNICKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

‼ ‼@Kraśnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych zachęca do wzięcia udziału w Projekcie „KUŹNIA KRAŚNICKICH PRZEDSIĘBIORCÓW”,

Dla kogo?

➡ Projekt jest skierowany do osób w wieku 30 lat i więcej z terenu powiatu kraśnickiego, mieszkańców powiatu kraśnickiego, w tym z niepełnosprawnościami, niepracujące: bezrobotne lub bierne zawodowe lub osoby pracujące (na umowach krótkoterminowych), planujące prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

☑bezzwrotna dotacja na założenie firmy 23 050, 00 złotych

☑indywidualne, grupowe szkolenia

☑wsparcie pomostowe do 21 600 złotych wsparcia pomostowego w miesięcznych transzach, średnio 1800 zł, przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia działalności

☑ wsparcie w przygotowaniu biznesplanu

☑ networking

 

Termin realizacji projektu: 01.11.2021 – 31.07.2023. Liczba miejsc ograniczona. ‼

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://impuls.krasnik.pl/ i pod adresem ✉e-mail: info@impuls.krasnik.pl DOKUMENTY REKRUTACYJNE NIEBAWEM ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE NA STRONIE KRAŚNICKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW SPOŁECZNYCH IMPULS ‼‼

 

Może Ci się również spodoba