Informuję o wyłożeniu do publicznego wglądu Inwentaryzacji stanu lasu na lata 2018-2027, dla obrębów geodezyjnych Gminy Kraśnik: Kowalin, Mikulin, Ośrodek Wyżnica, Pasieka, Słodków Drugi, Zarzecze II, Stróża-Kolonia. Opracowanych dla lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa na zlecenie Starostwa Powiatowego w Kraśniku.
      Z projektami Inwentaryzacji stanu lasu można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Kraśnik przy ul. Kościuszki 24, pok. nr 13 (I piętro), w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. 800 – 1500, do dnia 6 października 2017 roku. Zastrzeżenia i wnioski dotyczące w/w Inwentaryzacji stanu lasu, zostaną wyjaśnione w trakcie dyżuru wykonawców prac w dniu 5 września 2017 r., w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kraśnik (w podwórku).
      Dodatkowe informacje w sprawie można uzyskać w Biurze Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Lublinie – tel. (81) 744 58 20.

Wójt Gminy Kraśnik

Mirosław Chapski