Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

50-zdjęcie głowne

50-zdjęcie głowne     W dniu 29 maja 2014 r. w Urzędzie Gminy w Kraśniku gościliśmy 3 pary, które przeżyły ze sobą pół wieku. Świętujące w tym dniu pary małżeńskie to Państwo: Genowefa i Bolesław Bryczek, Stanisława i Władysław Świąder oraz Danuta i Bolesław Wieleba. Wójt Gminy Mirosław Chapski odznaczył Jubilatów w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego – Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dostojnym Jubilatom wręczono kwiaty, dyplomy pamiątkowe oraz upominki.

W tym uroczystym dniu nie zabrakło gorących życzeń, gratulacji, lampki szampana oraz słodkiego poczęstunku. Spotkanie umilił występ Zespołu Śpiewaczo-Kabaretowego Suchynianki. Wszystkim parom składamy serdeczne gratulacje.

 

 

50 - 1

50-2

50-3

50-4

50-5

50-6

50-7

Może Ci się również spodoba