Konsultacje w sprawie przebiegu drogi S19

W dniu 30 września br. w świetlicy w Słodkowie Pierwszym odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie przebiegu drogi S19 na terenie gminy Kraśnik i miasta Kraśnik.

Na wniosek inwestora czyli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie oraz autora projektu firmy AECOM Consulting sp. z o.o. przedstawiamy Państwu dostęp do proponowanego przebiegu wyżej wymienionej drogi.

Uwagi dotyczące obsługi komunikacyjnej oraz dostępu do poszczególnych działek można wnosić na piśmie bezpośrednio do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad )/Lublin lub poprzez Urząd Gminy w Kraśniku w terminie do 13 października b.r.

Linki zostały nam udostępnione dopiero dziś i niezwłocznie je umieszczamy poniżej:

arkusz23*pdf

arkusz24*pdf