Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

DSCF0781 scaled
DSCF0781 scaled

       W dniu 12 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej w Kowalinie odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Gminy Kraśnik. Wykonawcy zaprezentowali utwory w kategorii klas 1-3 oraz 4-6.

DSCF0781

Zostały wręczone nagrody i dyplomy za zajęte miejsca: kl. 1-3: I miejsce: Szczepan Adamczyk; II miejsce: Julia Barankiewicz; III miejsce: Karolina Kość ze Szkoły Podstawowej im. Ks. S. Zielińskiego w Stróży oraz zostały wyróżnione: Nikola Nowak, Jeniffer Szymona ze Szkoły Podstawowej w Kowalinie. W kategorii kl. 4-6 nagrodzeni zostali: I miejsce: Ernest Hajdas ze Szkoły Podstawowej w Kowalinie; II miejsce: Emilia Rycerz; III miejsce: Oliwia Gierulska ze Szkoły Podstawowej im. Ks. S. Zielińskiego w Stróży oraz została wyróżniona: Martyna Buczkowska ze Szkoły Podstawowej im. Ks. S. Zielińskiego w Stróży.

Konkurs odbył się przy współpracy z Gminą Kraśnik a nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Wójta Gminy Kraśnik.

Może Ci się również spodoba