Projekt Parasolowy – informacje wraz z ankietą poniżej.

Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych otrzymaniem dotacji na instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła, na spotkanie informacyjne do Oddziału CKiP przy ul. Kościuszki 26 w poniedziałek 29.01.2024 r. o godz. 16:30.

Gmina Kraśnik będąc członkiem Kraśnickiego Klastra Energii, zamierza wnioskować wspólnie z innymi gminami o dofinansowanie na realizację projektu parasolowego dla mieszkańców w związku z uruchomieniem przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii naboru dotyczącego instalacji OZE realizowanych przez społeczności energetyczne – inwestycja B2.2.2 działanie B.1: Demonstracyjne projekty inwestycyjne realizowane przez społeczności energetyczne.

Podczas spotkania ekspert z firmy DOEKO Group, będącej Koordynatorem Kraśnickiego Klastra Energii, przedstawi warunki finansowe oraz formalne ubiegania się o dotację.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w Urzędzie Gminy Kraśnik, pok. 11, tel. 81 826 41 65

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Prezentacja

Ankieta Informacyjna Mieszkańca

Ankietę należy złożyć  wyłącznie w  formie papierowej w nieprzekraczalnym terminie  od 30.01.2024 r. do 02.02.2024 r.  godz. 15.30 (piątek) w Urzędzie Gminy Kraśnik – pok. 10, 11. Po wyznaczonym terminie ankiety nie będą przyjmowane.

Nie ma możliwości uzyskania dofinansowania do samej rozbudowy lub budowy instalacji fotowoltaicznej.

Może Ci się również spodoba