PSZOK

herb kraśnik

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla nieruchomości z terenu Gminy Kraśnik zlokalizowany jest w miejscowości Kraśnik, ul. Obwodowa 7 (baza MPK) i obsługiwany jest przez upoważnionego pracownika EKOLAND Sp. z o.o.

PSZOK czynny jest:
środa godz. 10:00 – 18:00
sobota godz. 10:00 – 18:00
(z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Regulamin określa szczegółowe zasady funkcjonowania Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK oraz nieodpłatnego przyjmowania selektywnie zebranych odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraśnik w ramach ponoszonej przez właścicieli nieruchomości opłaty za zagospodarowanie odpadów. Przyjęcie odpadów nastąpi po okazaniu pracownikowi obsługującemu PSZOK dowodu wpłaty potwierdzającej ponoszenie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz Gminy Kraśnik.

 

Do pobrania: REGULAMIN – PSZOK GMINA KRAŚNIK 2023.pdf