KOMUNIKAT O OGRANICZENIACH W RUCHU DROGOWYM

Urząd Gminy w Kraśniku informuje, że w dniach 13 i 14 lipca 2024 roku w naszej gminie zostanie przeprowadzona

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kolarstwie Szosowym. 

W związku z tym wystąpią ograniczenia w ruchu drogowym:

  1. Dnia 13.07. br. /sobota/ w godzinach od 10:00 do 13:30 odbywać się będzie jazda indywidualna na czas, z ruchu zostanie całkowicie wyłączony odcinek ul. Akacjowej w Stróży Kolonii od Biedronki do Sulowa.
  2. Dnia 14.07 br. /niedziela/ w godzinach od 10:00 do 14:50 kolarze pojadą ze startu wspólnego, ruch na trasie: Stróża-Kolonia szkoła – Słodków Trzeci – Słodków Drugi – DK19 kier. Rzeszów – Rzeczyca – Owczarnia – Pasieka – Słodków Pierwszy – Stróża szkoła META. Ruch będzie istotnie ograniczony i kierowany przez funkcjonariuszy policji i druhów ochotniczej straży pożarnej. Za utrudnienia w ruchu drogowym przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i wybieranie innych tras przejazdu.