Tour de Pologne Kobiet 2024 zachęcamy do kibicowania 29 czerwca 2024

Drodzy Mieszkańcy.

Już w sobotę 29 czerwca br. do Gminy Kraśnik zawita Tour de Pologne Women W wyścigu weźmie udział 18 zespołów – trzy reprezentacje narodowe: Polska, Dania i Ukraina oraz 15 klubów z całego świata, m.in. z Polski, Francji, Belgii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Wielkiej Brytanii. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz wspólnego przeżywania kolarskich emocji. W trakcie wydarzenia prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu peletonu i stosowanie się do wskazówek osób zabezpieczających trasę przejazdu. Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na drogach: Karpiówki, Stróży-Kolonii ul. Akacjowa oraz Stróży ul. Kraśnicka.

Wymienione wyżej odcinki będą całkowicie zamknięte na godzinę przed planowanym przejazdem peletonu. Wjazd na teren Gminy Kraśnik od miejscowości Góry, planowany jest około godziny 15:30.  Służby będą otwierały poszczególne odcinki po zakończonym wyścigu.

Wyścig odbędzie się z pełnym zabezpieczeniem trasy przez Policję, Organizatorów i lokalne jednostki OSP. Przy wyżej wymienionych ulicach, jak również na terenach przyległych, będzie obowiązywał bezwzględny zakaz parkowania i należy z nich usunąć wszystkie samochody.

Za utrudnienia przepraszamy.