Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

   W dniu 11 marca br, w  Świetlicy  w Spławach Drugich odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kowalinie. W spotkaniu udział wzięły kobiety z Kowalina, zaprzyjaźnionego Koła Gospodyń Wiejskich ze Stróży- Kolonii oraz kobiety z sąsiednich miejscowości: Mikulin, Spławy Drugie.  Uczestniczyły i życzenia wszystkim Paniom złożyły:  Prezes Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej Wioletta Wilkos,  Przewodnicząca Rady Kobiet Powiatu Kraśnickiego  Teresa Kamela, Zastępca Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Lublinie i Pełnomocnik Starosty Kraśnickiego ds. Współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich Anna Baluch, Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku Teresa Jachura,  Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Kraśniku Małgorzata Kopeć. Życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz symboliczne kwiaty wszystkim Paniom  złożył Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski. Z okazji Dnia Sołtysa  życzenia dla Pań Sołtysów na ręce Agnieszki Szewc- sołtysa Spław Drugich,  złożył Wójt Gminy. Podczas spotkania były upominki, poczęstunek potraw regionalnych, występy artystyczne, wspaniała atmosfera oraz uśmiechy Pań. Swój program artystyczny prezentowały Panie        z Zespołu „Kowalanki”, które w tym roku świętują jubileusz 45- lecia działalności zespołu.

Może Ci się również spodoba