Harmonogram wywozu odpadów na rok 2023 oraz informacja o opłatach

Harmonogram wywozu odpadów na rok 2023 oraz informacja o opłatach

   Informujemy, że wysokość opłaty za odbiór odpadów komunalnych w roku 2023 dla nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych pozostaje bez zmian na okres pierwszego kwartału (tj. od 1 stycznia 2023 do 31 marca 2023). Wobec tego można dokonać wpłaty na ten sam indywidualny numer konta bankowego i w tej samej wysokości jak w roku ubiegłym lub według kwoty wynikającej z ostatnio złożonej deklaracji. Jednocześnie przypominamy, ze termin płatności pierwszej raty upływa z dniem 31 stycznia 2023r.

Druki wpłat (w razie potrzeby) można pobrać w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Gminy Kraśnik – I piętro, pokój nr 13.

O wysokości opłaty od 1 kwietnia 2023 roku poinformujemy po podjęciu przez Radę Gminy Kraśnik uchwały w sprawie stawek opłat.

W przypadku pytań proszę dzwonić pod numer telefonu: 81 884 35 84

 

Nieruchomości niezamieszkałe są to m.in. miejsca użyteczności publicznej (np. szkoły, przedszkola, instytucje, urzędy), miejsca prowadzenia działalności gospodarczej (np. punkty usługowe, sklepy, zakłady, warsztaty) i miejsca rekreacyjne.

 

Do pobrania:

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW NA OKRES od 1 stycznia do 31 marca 2023 – Gmina Kraśnik

Może Ci się również spodoba