„Pogodna jesień” wsparcie seniorów w tym niepełnosprawnych na terenie gminy Kraśnik

Wójt Gminy Kraśnik wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kraśniku zapraszają seniorów powyżej 60 roku życia, mieszkańców gminy Kraśnik do uczestnictwa w projekcie  „POGODNA JESIEŃ” –  wsparcie seniorów, w tym niepełnosprawnych na terenie gminy Kraśnik, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt będzie realizowany do sierpnia 2023r., udział jest bezpłatny.

Zakres wsparcia będzie obejmował zajęcia z:

  • Aktywności i samopomocy
  • Czasu wolnego
  • Zdrowia i zajęć ruchowych
  • Kultury i edukacji
  • Poradnictwa
  • Samoobsługi
  • Usług opiekuńczych

Osoby zainteresowane proszone są o składanie formularzy zgłoszeniowych dostępnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kraśniku (pokój nr 4) ul. Kościuszki 24, 23-200 Kraśnik oraz na stronie internetowej bip oraz pod poniższym linkiem

pobierz dokumenty pdf

Rekrutacja będzie trwać do 23 lipca 2021r.

Wszelkich informacji udziela GOPS w Kraśniku pod numerem telefonu: 81 458 70 88