Upamiętnienie – Międzynarodowy Dzień Strażaka.

Upamiętnienie  – Międzynarodowy Dzień Strażaka.

   4 maja w Dzień Świętego Floriana – patrona strażaków, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji pod kapliczką świętego Floriana w Kraśniku kwiaty złożyli z ramienia strażaków ochotników – Wójt Mirosław Chapski Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kraśniku, Radosław Januszczak Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej, Dariusz Kosidło Prezes Miejskiej OSP, z ramienia Państwowej Straży Pożarnej Tomasz Michalczyk Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku, Wojciech Wilk Burmistrz Miasta Kraśnik oraz dh Ewelina Madras członek Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kraśniku . W tym roku obchody strażackiego święta mają wyłącznie symboliczny charakter ze względu na stan epidemii.

Upamiętnienie  – Międzynarodowy Dzień Strażaka. Upamiętnienie  – Międzynarodowy Dzień Strażaka. Upamiętnienie  – Międzynarodowy Dzień Strażaka.

Może Ci się również spodoba