Informacja PPIS w Kraśniku w sprawie zatrudniania cudzoziemców do prac sezonowych w rolnictwie

herb kraśnik

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kraśniku w związku z trwającym sezonem letnim, mając na uwadze ryzyko związane z zatrudnianiem przez rolników cudzoziemców przy pracach sezonowych, celem ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa Sars Cov-2, informuje o wytycznych w powyższym zakresie, umieszczonych poniżej:

https://gis.gov.pl/bez-kategorii/wytyczne-mrirw-i-gis-dla-producentow-rolnych-zatrudniajacych-cudzoziemcow-przy-pracach-sezonowych-w-zwiazku-z-rozprzestrzenianiem-sie-wirusa-sars-cov-2-warszawa-25-05-2020-r-aktualizacja/

                                      Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kraśniku

                                      Katarzyna Sagan

Może Ci się również spodoba