III nabór wniosków na usuwanie wyrobów zawierających azbest

BANER 600x400 2
BANER 600x400 2

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

 

BANER 600x400 2

     Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu III nabór zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego„, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020.

     Nabór zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od dnia 06.05.2019 r. do dnia 24.05.2019 r.

Realizacja projektu obejmować będzie działania związane z demontażem, odbiorem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji ww. projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy Kraśnik, ul. Kościuszki 24 w Kraśniku, pok. nr 13, tel. 81 884 35 84 oraz na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl

Druki Zgłoszeń lokalizacji oraz Oświadczenia można pobrać ze strony: http://www.azbest.lubelskie.pl – Zakładka Usuń azbest-Przewodnik-Krok pop kroku.

 

Może Ci się również spodoba