I Sesja Rady Gminy Kraśnik

herb kraśnik

   W dniu 22 listopada 2018 r. odbyła się I sesja VIII kadencji Rady Gminy Kraśnik. Wójt Gminy Mirosław Chapski wraz z Radnymi Rady Gminy odebrali od Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku Tomasza Błaszczyka zaświadczenia o wyborze, następnie uroczyście złożyli ślubowanie. W dalszym porządku obrad odbyły się: wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady.

W wyniku głosowania tajnego Przewodniczącym Rady Gminy został Pan Leszek Bańka, natomiast Wiceprzewodniczącymi Pan Krzysztof Kołtun oraz Pani Olga Mikuła. Po raz pierwszy sesja Rady Gminy Kraśnik była transmitowana na żywo. Na sesji zostały również powołane Komisje Stałe Rady Gminy Kraśnik w składach:

 

I. Komisja Budżetu, Polityki Gospodarczej i Ochrony Środowiska:

1)Wiśniewski Jakub – Przewodniczący

2)Brytan Adam – Zastępca przewodniczącego

3)Czachór Krzystof – członek

4)Kowalik Marek – członek

5)Kołtun Krzysztof – członek

6)Mikuła Olga – członek

 

II.Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych:

1)Kowalski Krzysztof – Przewodniczący

2)Krupka Grzegorz – Zastępca przewodniczącego

3)Janiszewski Jarosław – członek

4)Koziarz Łukasz – członek

5)Pietraszek Krzysztof – członek

 

III.Komisja Rewizyjna:

1)Tchórz Zenobia – Przewodnicząca

2)Kajda Józef – Zastępca przewodniczącego

3)Stachyra Bernadetta – członek

Może Ci się również spodoba