Ostatnia sesja Rady Gminy Kraśnik w kadencji 2014-2018

zdjecie radnych koniec kadencjiccccccccc

W dniu 10 października 2018 r. odbyła się XLIV sesja VII kadencji Rady Gminy Kraśnik i była to ostatnia sesja rady w kadencji 2014-2018.
Sesje otworzył Przewodniczący Rady Gminy Kraśnik Pan Andrzej Hanaj, który powitał przybyłych gości, pracowników urzędu, radnych, sołtysów, po czym przedstawił porządek obrad Rada na swojej ostatniej sesji podjęła następujące uchwały:
– w sprawie zmiany uchwały budżetowej,
– w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej,
– w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kraśnik,
– w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Ostatnie posiedzenie Rady było okazją do wręczenia podziękowania wójtowi oraz radnym za godne i rzetelne sprawowanie swojej funkcji na rzecz samorządu lokalnego.
W podziękowaniu za swoją pracę radni otrzymali dyplomy.

zdjecie radnych koniec kadencjiccccccccczdjęcie 222