Uczniowie ze Stróży w górach

góry 5

    Dzięki wsparciu Gminy Kraśnik Sylwester Janik i Tomasz Kamiński w dniach 18-21.01.2018r. zorganizowali wycieczkę narciarską do Muszyny. Wzięli w niej udział uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Stróży.

W trakcie wycieczki uczniowie uczyli się i doskonalili jadę na nartach. Pierwszego dnia 4 godz. szusowali na stoku w Tylicz Ski, drugiego dnia 6 godz. spędzili na Wierchomli, przy pięknej słonecznej pogodzie, a w przerwie mogli odpocząć w restauracji na stoku i rozgrzać się gorącą herbatą lub czekoladą. Trzeciego dnia była jazda na sztucznym torze saneczkowym(długość 700m.) i spacer po Krynicy. Kolejną stacją narciarską którą odwiedzili młodzi adepci narciarstwa zjazdowego ze Stróży była Jaworzyna Krynicka, Na stokach Jaworzyny Krynickiej jest wytyczonych 7 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 8,3 km, z czego cztery posiadają homologacje FIS. Na najdłuższej oświetlonej trasie narciarskiej w Polsce spędzili 4 godziny. Ostatniego dnia w godzinach przedpołudniowych grupa jeździła w stacji narciarskiej Tylicz Masters. Trochę zmęczeni ale zadowoleni po obiedzie udali się w drogę powrotną do Stróży.

Uczestniczy i organizatorzy wycieczki serdecznie dziękują osobom, które przyczyniły się i pomogły w organizacji wyjazdu, który na długo pozostanie we wspomnieniach uczniów. DZIĘKUJEMY

                                                                                                                 Sylwester Janik

góry 5

góry 4

góry 3

góry 2

góry 1

Może Ci się również spodoba