Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

zdjęcie jubileusz scaled
zdjęcie jubileusz scaled

12 grudnia br. w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kraśniku odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Edwarda i Zofii Babiarz oraz Państwa Wacława i Barbary Jargieła. Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata i dokonania podsumowań. To symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.
Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudę Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów oraz aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Kraśnik Pan Mirosław Chapski wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Beatą Kuśmierczyk-Kufel.
Miłym upominkiem muzycznym był występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Stróży. Po części oficjalnej były życzenia, kwiaty oraz tradycyjna lampka szampana.
Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci i wnuków.

zdjęcie jubileusz

 

Może Ci się również spodoba