Mistrzostwa Województwa w zapasach kobiet w Stróży

zapasy1

    27.05.2017r. w hali sportowej Gimnazjum w Stróży odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach kobiet. Zawodniczki szkolnego klubu sportowego LUKS Stróża zdobyły II miejsce w punktacji drużynowej na 11 startujących drużyn i 96zawodniczek z naszego regionu. Po bardzo zaciętych walkach nasze zapaśniczki w swoich kategoriach wagowych zdobyły kolejno I miejsca Jargieła Katarzyna, Pelak Paulina, II miejsce Chapska Weronika, III miejsce Michalska Klaudia, Małek Małgorzata, Wcisło Klaudia, Kulesza Jagoda. Zmagania zapaśniczek oglądali i dopingowali Wójt Gminy Mirosław Chapski i Dyrektor SP w Stróży Anna Myszak.

Medale dyplomy i puchary ufundował Urząd Marszałkowski w Lublinie i Urząd Gminy Kraśnik. Wszystkie nasze medalistki to uczennice II klasy sportowej Gimnazjum w Stróży.

Dwie zawodniczki klubu ze Stróży , Jargieła K. i Pelak P. zostały powołane kolejny raz na zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorek mł. Tym razem w Poznaniu w dniach 04-11.06.2017r będą trenowały i doskonaliły swoje umiejętności zapaśnicze pod okiem Władysława Olejnika trenera kadry jun. Mł.

zapasy1

zapasy 2

 

 

Może Ci się również spodoba