Sukcesy Zapaśniczek ze Stróży podczas Pucharu Polski Kadetek

bbbbb
bbbbb

bbbbbDużym sukcesem dla zawodniczek szkolnego klubu sportowego LUKS Stróża zakończył się start w Pucharze Polski Kadetek w zapasach kobiet. W dniach 07-08.04.2017r. w Gniewie /k. Pelplina. Daleka wyprawa zaowocowała dwoma medalami, podczas tej prestiżowej imprezy sportowej: w kategorii wagowej do 40 kg. Katarzyna Jargieła zdobyła I miejsce, Jagoda Kulesza zdobyła III miejsce w kategorii wagowej do 43kg. w   Zawody te były eliminacją do Mistrzostw Polski Kadetek które odbędą na początku maja, obie zawodniczki zagwarantowały sobie start w najważniejszej imprezie sportowej w kraju dla zapaśniczek. Bezpośrednio po zawodach Polski Związek Zapaśniczy zorganizował zgrupowanie Kadry Narodowej w tej grupie wiekowej,  powołania  dostały Katarzyna Jargieła i Paulina Pelak. Obie zawodniczki są uczennicami klasy sportowej Gimnazjum w Stróży. Gratulujemy sukcesu.

Na zdjęciu medalistki Pucharu Polski Kulesza Jagoda i Jargieła Katarzyna z trenerem Sylwestrem Janikiem

Może Ci się również spodoba