Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

DSC 5836

W czwartek 27 października br. w świetlicy wiejskiej w Suchynii odbył się jubileusz 60-lecia Państwa Walentego i Marii Dziedzic oraz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Jerzego i Zofii Burdelskich, Państwa Józefa i Marianny Kurczak, Państwa Tadeusza i Janiny Plichta, Państwa Kazimierza i Danuty Rak oraz Państwa Mieczysława i Haliny Więckowskich. Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata i dokonania podsumowań. To symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.  Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia oraz aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Kraśnik Pan Mirosław Chapski.

Miłym upominkiem muzycznym był występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Słodkowie Trzecim. Po części oficjalnej były życzenia, kwiaty oraz tradycyjna lampka szampana.

Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci i wnuków.

DSC 5836

DSC 5638

DSC 5641

DSC 5657

DSC 5831

 

Może Ci się również spodoba