Gmina Kraśnik na Dożynkach Powiatowych w Zakrzówku

IMG 8230

W niedzielę, 4 września br. rolnicy z terenu powiatu kraśnickiego świętowali zakończenie żniw na stadionie LKS Stok Zakrzówek. Na tradycyjne Święto Plonów licznie wybrali się mieszkańcy z terenu Gminy Kraśnik. W konkursie Wieńca Dożynkowego brał udział wieniec sołectwa Słodków Trzeci.

Na stadionie było kilkanaście stoisk wystawowych firm, instytucji rolniczych oraz stoisk promocyjnych gmin. Swoje stoisko zaprezentowała także Gmina Kraśnik. Liczne grupy ludzi mogły podziwiać wyroby kowalstwa artystycznego Pana Henryka Koperskiego ze Słodkowa Pierwszego, wyroby z pszczelego wosku i rożnego rodzaju miodu z pasieki Państwa Julity i Radosława Latawców z Kowalina. Wyroby rękodzielnicze zaprezentowała Pani Iwona Hałabiś ze Stowarzyszenia Kobiet Nowoczesnych w Słodkowie Trzecim. Imprezie dożynkowej sprzyjała ciepła, słoneczna aura.

IMG 8230 IMG 8260

IMG 8258

Może Ci się również spodoba