Konkurs Ogólnopolski

herb kraśnik

Masz konto na facebook’u i chcesz pomóc uczniom z terenu gminy Kraśnik?

Jeśli odpowiedź na obydwa pytania brzmi ‘tak’, to wystarczy zalogować się na swoje konto, wejść tu> https://www.facebook.com/klasazesnow/videos i odnaleźć pracę konkursową przygotowaną przez uczniów Gimnazjum ze Stróży. Należy ‘polubić’ ten filmik ORAZ dodać komentarz o treści ‘Lubię to’ pod filmem. Tylko Twój lajk razem z komentarzem uznany zostanie za ważnie oddany głos.

Ogólnopolski konkurs zorganizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej polegał na nakręceniu 2-minutowego filmu o wymarzonej klasie wyposażonej w technologie cyfrowe. Decyzją jurorów, praca gimnazjalistów ze Stróży znalazła się w ścisłym finale, wśród 30 najlepszych klipów.

Zwycięzców konkursu wybiorą internauci, w głosowaniu które odbywa się do 15.03.2016 r. Najlepsi, oprócz sławy, splendoru i uznania 😉 zdobędą również cenne nagrody rzeczowe dla swoich szkół, tj. sprzęt multimedialny pomocny w ciekawym prowadzeniu zajęć (np. monitory i zestawy interaktywne, zestawy do głosowania, zestawy do videokonferencji itp.)

Może Ci się również spodoba