Turniej o Puchar Wójta

turniej gminny 2016 foto
turniej gminny 2016 foto

W sobotę 13 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum w Stróży już po raz kolejny odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kraśnik organizowany przez Ludowy Klub Sportowy „STRÓŻA”. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski. Przy licznie zgromadzonej publiczności do rywalizacji przystąpiło cztery drużyny reprezentujące Słodków Trzeci. Karpiówkę, Podlesie, Stróżę. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym wyłoniły zwycięzcę którym została drużyna Stróży. O wyrównanym poziomie może świadczyć punktacja gdzie trzy drużyny uzyskały po 6 pkt. O miejscach decydowały mecze bezpośrednie lub różnice bramek.

Puchary dla drużyn wręczał Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski wraz z Radnym Gminy Stanisławem Mrozem

turniej gminny 2016 foto

 

 

Wyniki:

           

Karpiówka- Podlesie                         6 – 7

Słodków Trzeci- Stróża                     2 – 4

Karpiówka   – Stróża                        1 – 0

Słodków Trzeci   – Podlesie               4 – 5

Stróża – Podlesie                             5 – 3

Słodków Trzeci   – Karpiówka            2 – 4

           

Punktacja:

Bramki:

Stróża                        6 pkt.

9 – 6

Karpiówka                  6 pkt.

11 – 9

Podlesie                     6 pkt.

15 – 15

Słodków Trzeci           0 pkt.

8 – 13

 

 

 

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Roland Pielaszkiewicz Podlesie.

Najlepszym bramkarzem Turnieju został Łukasz Oleszko Stróża.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Marcin Szpyra.

Może Ci się również spodoba