Opis kandydatów

herb kraśnik

Stachyra Aleksandra

Reprezentantka szkolnego klubu LUKS Stróża w tenisie stołowym. Finalistka Wojewódzkiej Gimnazjady, brązowa medalistka Mistrzostw Województwa w grze podwójnej.

Rzeźnik Michał

Reprezentant klubu piłkarskiego LKS Stróża w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Trampkarzy. Występuje na pozycji napastnika, kapitan drużyny, najlepszy strzelec w lidze z 15 golami. Powołany na konsultacje kadry województwa lubelskiego co jest wyjątkowym wyróżnieniem.

Pelak Paulina

Zapaśniczka szkolnego klubu LUKS Stróża. Zdobywczyni I miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodziczek w zapasach kobiet 2015, III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach kobiet 2015, V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach kobiet 2015.

Pachuta Przemysław

Reprezentant klubu piłkarskiego LKS Stróża w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Trampkarzy. Występuje na pozycji środkowego pomocnika, jeden z najlepszych strzelców w drużynie 8 goli. Powołany na konsultacje kadry województwa lubelskiego co jest wyjątkowym wyróżnieniem.

Kowalski Jakub

Reprezentant Publicznego Gimnazjum w Stróży, dzięki jego osiągnięciom gimnazjum plasuje się w czołówce klasyfikacji powiatowej. Zdobywca I miejsca w Rejonowej Gimnazjadzie – biegi przełajowe,         I miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie – biegi przełajowe, IV miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie –           sztafeta 10x25m. pływanie

Kolasa Jakub

Uczeń Szkoły Podstawowej w Stróży, wicemistrz Polski w gokartach kategorii Micro Max. Startował również w kategoriach Ratax Mini Maxi i Mini Max w zawodach Europy Centralno-Wschodniej. Ponadto startuje w sztafecie pływackiej w kategorii młodziki 10-11 lat gdzie zajął IV miejsce.

Kasica Michał

Uczeń Szkoły Podstawowej w Stróży , zapaśnik szkolnego klubu LUKS Stróża. Mistrz województwa w kategorii do 42 kg. . Wielokrotny reprezentant szkoły w zawodach rangi powiatowej.

Błaszczyk Rafał

Tenisista reprezentujący szkolny klub LUKS Stróża. Wielokrotny medalista mistrzostw województwa, najbardziej utytułowany zawodnik w historii klubu. Finalista Wojewódzkiej Gimnazjady w tenisie stołowym, brązowy medalista Mistrzostw Województwa w grze podwójnej.

Cieślik Adrian

Reprezentant Publicznego Gimnazjum w Stróży. Zdobywca I miejsca w Rejonowej Gimnazjadzie – biegi przełajowe, I miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie – biegi przełajowe, IV miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie – sztafeta 10x25m. pływanie. Dzięki jego osiągnięciom gimnazjum plasuje się w czołówce klasyfikacji powiatowej.

Jargieła Katarzyna

Zapaśniczka szkolnego klubu LUKS Stróża. Zdobywczyni I miejsca w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach kobiet 2015, I miejsca w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach kobiet 2015, I miejsca w Mistrzostwach Województwa Młodziczek w zapasach kobiet 2015.