Złoty medal Kasi z Publicznego Gimnazjum w Stróży

zawody zapaśnicze1

         W dniach 20-21.11.2015 r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek, w których startowały zawodniczki LUKS przy Publicznym Gimnazjum w Stróży. Złoty medal i Mistrzostwo Polski w kat. wag. 37 kg zdobyła Katarzyna Jargieła uczennica klasy sportowej PG w Stróży.

Sukces tym bardziej cieszy szkoleniowców klubu, że Kasia zdobyła złoty medal drugi raz z rzędu, ponieważ w 2014 roku również zdobyła złoty medal tylko w kategorii 34 kg. Pozostałe zawodniczki również spisały się bardzo dobrze: Paulina Pelak w kat. wag. 44 kg  i Kulesza Jagoda w kat. 37 kg zdobyły V miejsce, Aleksandra Ufniarz XVI miejsce w kategorii 57 kg. Złota medalistka trenuje w szkolnym klubie sportowym od 4 lat, jest bardzo zdolną i dobrze rokującą zawodniczką. Złoty medal Kasi był jedynym złotem zdobytym przez zawodniczki z całego województwa Lubelskiego.

 

zawody zapaśnicze1

 

zawody zapaśnicze2

Może Ci się również spodoba