Powiat ocenił ogródki

herb kraśnik

           Starostwo Powiatowe w Kraśniku w związku z organizacją Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa zorganizowało kolejną edycję „Powiatowego konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy i najbardziej zadbane gospodarstwo rolne w powiecie kraśnickim”. Poszczególne gminy zgłaszały swoich kandydatów do konkursu.  Z terenu gminy Kraśnik do konkursu zgłosili się właściciele następujących ogródków:

Pani Edyta Skrzypiec, zam. Stróża (ul. Wapienna), Pani Joanna Janiec, zam. Spławy Drugie, Pan Ireneusz Bis, zam. Pasieka, Pani Iwona Czupryna, zam. Spławy Pierwsze, Państwo Marianna i Mieczysław Lisek, zam. Kowalin, Państwo Anna i Przemysław Michałek, zam. Stróża- Kolonia, Pani Anna Bryczek, zam. Kowalin, Pani Zofia Skwara, zam. Stróża. Komisja gminna w dniu 15 czerwca br, dokonała przeglądu ogródków i zgodnie z regulaminem do konkursu powiatowego wytypowała właścicieli dwóch ogródków: Panią Iwonę Czupryna i Panią Edytę Skrzypiec.
      Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego i wręczenie nagród nastąpiło w dniu 5 lipca w kraśnickim amfiteatrze podczas Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa. W gronie laureatów nie znalazł się ogródek z terenu Gminy Kraśnik.                                        

Może Ci się również spodoba