Powiat oceni ogródki

DSC8974

      Starostwo Powiatowe w Kraśniku w związku z organizacją Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa zorganizowało kolejną edycję „Powiatowego konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy i najbardziej zadbane gospodarstwo rolne w powiecie kraśnickim”. Poszczególne gminy zgłaszały swoich kandydatów do konkursu. Z terenu gminy Kraśnik do konkursu zgłosili się właściciele następujących ogródków:

1. Pani Edyta Skrzypiec, zam. Stróża (ul. Wapienna)

2.Pani Joanna Janiec, zam. Spławy Drugie

3.Pan Ireneusz Bis, zam. Pasieka

4.Pani Iwona Czupryna, zam. Spławy Pierwsze

5.Państwo Marianna i Mieczysław Lisek, zam. Kowalin

6.Państwo Anna i Przemysław Michałek, zam. Stróża- Kolonia

7.Pani Anna Bryczek, zam. Kowalin

8.Pani Zofia Skwara, zam. Stróża.

      Komisja gminna w dniu 15 czerwca br, dokonała przeglądu ogródków i zgodnie z regulaminem do konkursu powiatowego wytypowała właścicieli dwóch ogródków: Panią Iwonę Czupryna i Panią Edytę Skrzypiec. Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego i wręczenie nagród nastąpi w dniu 5 lipca w kraśnickim amfiteatrze podczas Święta Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa.

 

 DSC8974

 DSC8990

 DSC9035

 DSC9086

 DSC9212

 DSC9239

 DSC9273

 DSC9334

 

Może Ci się również spodoba