Warsztaty Kulinarne w Karpiówce

Miniaturka

Miniaturka      W dniu 14 lutego 2015 roku już po raz trzeci Kobiety z Karpiówki w sposób uroczysty obchodziły Dzień Kobiet. Pomysłodawcą, organizatorem i koordynatorem była sołtys Karpiówki Pani Anna Ambros-Gryta. Tym razem Panie wzięły udział w warsztatach kulinarnych poprowadzonych przez Marię i Ewelinę Zuba, w trakcie których przygotowały kilka potraw.

       Uroczystość uświetnili również wspaniali goście: starosta- Andrzej Maj wraz z żoną, przewodniczący Rady Gminy Andrzej Hanaj, Pani Beata Kuśmierczyk-Kufel- sekretarz gminy Kraśnik, Pani Marzena Rozmus– skarbnik gminy Kraśnik, Pani Agnieszka Płatek– dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej oraz radny Dariusz Wcisło. Panowie złożyli Paniom ciepłe życzenia i wyrazy uznania dla ich zdolności kulinarnych i obdarowali je słodkościami. Imprezę uświetniły wspaniałym kabaretowo-wokalnym występem „SUCHYNIANKI”. Mamy nadzieję , że warsztaty powtórzą swój sukces w przyszłym roku.

 

DSCF6466

DSCF6476

DSCF6477

DSCF6480

DSCF6511

DSCF6543

Może Ci się również spodoba