Wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015

herb kraśnik

1. Strona Państwowej Komisji Wyborczej wejdz link

2. Kalendarz wyborczy wejdz pobierz *pdf

3. Zarządzenie Wójta Gminy Kraśnik w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015r. pobierz *pdf

4. OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KRAŚNIK z dnia 8 kwietnia 2015r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Reczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2015r. pobierz *pdf

5. ZARZĄDZENIE Nr 33/2015 Wójta Gminy Kraśnik z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia na terenie Gminy Kraśnik wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. pobierz *pdf

Może Ci się również spodoba