Mistrzostwa Gminy Kraśnik w Halowej Piłce Nożnej – Stróża 2015

22images
22images

 22images        W dniu 7 lutego b.r. w hali sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży odbyły się pod patronatem Wójta Gminy Kraśnik Mirosława Chapskiego Mistrzostwa Gminy Kraśnik w Halowej Piłce Nożnej. Organizatorem Mistrzostw był Ludowy Klub Sportowy „STRÓŻA” oraz Urząd Gminy Kraśnik. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów reprezentujących Sołectwa naszej Gminy. Były to zespoły Słodkowa Trzeciego, Karpiówki, Stróży, Spław Drugich, Podlesia. Otwarcia Mistrzostw dokonał Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski.

      Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym. Rozegrano 10 meczów po 2 x 10 minut. Sędziami zawodów byli Stanisław Bijak i Andrzej Piekarz. W przerwach pomiędzy meczami uczestnicy mogli skorzystać z gorących napoi oaz posilić się drożdżówkami przygotowanymi przez organizatorów. Wszystkie drużyny zaopatrzone zostały również w napoje chłodzące. Po emocjonujących pojedynkach obfitujących w niesamowite sytuacje podbramkowe, piękne parady bramkarzy oraz doskonały kunszt zawodników dwie drużyny uzyskały ten sam wynik punktowy Słodków Trzeci i Karpiówka. O pierwszym miejscu w turnieju zgodnie z regulaminem zadecydowała różnica zdobytych bramek pomimo, że w bezpośrednim pojedynku lepsza okazała się drużyna Słodkowa Trzeciego, Mistrzem Gminy Kraśnik na 2015 rok została drużyna Karpiówki.

 

Końcowa klasyfikacja;

I miejsce – Karpiówka

II miejsce – Słodków Trzeci

III miejsce – Podlesie

IV miejsce – Stróża

V miejsce – Spławy Drugie

 

Prowadzona była również klasyfikacja na najlepszego zawodnika Mistrzostw oraz najlepszego bramkarza.

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został Dawid Kowalik z Karpiówki.

Najlepszym bramkarzem został Daniel Zawadzki z Podlesia.

Puchary za pierwsze trzy miejsca wręczał Wójt Gminy Kraśnik Pan Mirosław Chapski oraz Prezes LKS „STRÓŻA” Przemysław Mróz. Wszystkie drużyny uczestniczące w Mistrzostwach otrzymały również pamiątkowe dyplomy. Pucharami oraz dyplomami nagrodzeni zostali także najlepszy zawodnik i najlepszy bramkarz Mistrzostw.

     Na zakończenie Wójt Gminy Kraśnik Pan Mirosław Chapski pogratulował wszystkim zawodnikom doskonałej kondycji oraz umiejętności piłkarskich. Organizatorom za doskonałe przygotowanie imprezy i zaprosił wszystkich na kolejne zawody sportowe organizowane na terenie naszej Gminy.

 

Obraz 026

zdjęcie 1

1

3

2

4

zdjęcie 2

zdjęcie 3

zdjęcie 4
 

Może Ci się również spodoba