Kolędnicy ze Stróży w Polichnie

IMG 2890

        W dniu 31.01.2015 r. zespół teatralny działający przy Gminnej Bibliotece w Stróży zaprezentował się na V Miedzypowiatowym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Widowisk Kolędniczych w Polichnie. Zespół ze Stróży przedstawił widowisko „Małe Jasełka czyli Anielska Historia”.

       Współczesna historia małych Aniołków z Anielskiej Akademii, którym zginęła przed Świętami choinka, wzbogacona tańcem i śpiewem, spotkała się z wielkim zainteresowaniem publiczności oraz Jury.

     Decyzją Jury zespół ze Stróży otrzymał nagrodę. Mali aktorzy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz słodycze, wręczone przez Wójta Gminy Szastarka p. Artura Jaskowskiego oraz dyrektora GCK w Polichnie p. Mariana Giskę.

 

IMG 2890

IMG 2916

IMG 2926

IMG 2963

IMG 2966

 

Może Ci się również spodoba