Mistrzyni Polski ze Stróży

WP 20141109 016
WP 20141109 016

W dniach 7-9 listopada 2014 r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w zapasach. Startowały w nich zapaśniczki z LUKS przy Publicznym Gimnazjum w Stróży. Start ten okazał się bardzo owocny. Ostateczne wyniki wyglądają następująco: złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek w kat. wag. 34kg. wywalczyła Katarzyna Jargieła, brązowy medal w kat. wag.37 kg. i tytuł Brązowej Medalistki Mistrzostw Polski Młodziczek wywalczyła Paulina Pelak, w kat. wag. 48 kg. startowała Aleksandra Ufniarz która po dwóch wygranych walkach musiała uznać wyższość swoich przeciwniczek przegrywając dwie kolejne walki zajmując 11 miejsce.

Podopieczne trenerów Sylwestra Janika i Łukasza Kiełba trzy tygodnie przed Mistrzostwami Polski startowały w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Połańcu gdzie wszystkie trzy stanęły na najwyższym stopniu podium w swoich kategoriach wagowych. Wszystkie zapaśniczki są uczennicami Szkoły Podstawowej w Stróży.

WP 20141109 016

 

Może Ci się również spodoba