Medale pingpongistów!

herb kraśnik

       Październik od wielu lat jest miesiącem rywalizacji tenisistów stołowych w ramach szkolnych mistrzostw powiatu, które są jednocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych. W rywalizacji licealistów całe podium należało do zawodników z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży. Mistrzem licealiady został Marcin Kozłowski(LO „Rej”), drugi był Emil Sikora, a trzeci Adrian Plichta(obaj LO „Górka”). Także mistrzynią wśród licealistek została zawodniczka LUKS Stróża Monika Zdyb(LO „Górka”). W kategorii szkół podstawowych niespodziankę sprawił Maciej Piętal(SP Stróża), który w kategorii żaków zdobył brązowy medal i podobnie jak starsi koledzy zakwalifikował się do zawodów rejonowych.

Może Ci się również spodoba