Emocje strażackie w Stróży

Obraz 411

Obraz 411           W niedzielę, 28 września br, przy ładnej, słonecznej pogodzie, na stadionie sportowym w Stróży w zawodach sportowo- pożarniczych rywalizowali ze sobą członkowie 15 jednostek ochotniczych straży pożarnych z 9 gmin powiatu kraśnickiego. Z terenu gminy Kraśnik w zawodach wzięli udział strażacy ze Stróży i Podlesia. Każda drużyna musiała zaliczyć sztafetę pożarniczą i ćwiczenia bojowe.

Pierwsze miejsce przypadło strażakom z Trzydnika Dużego, drugie miejsce zajęli strażacy z Majdan Grabiny, a trzecie strażacy z OSP Podlesie.

Naszym strażakom z Podlesia należą się więc duże słowa uznania. Także strażacy ze Stróży znakomicie wywiązali się z roli współorganizatora, za co należy im się podziękowanie.

 

Obraz 149

Obraz 151

Obraz 154

Obraz 185

Obraz 340

Obraz 372

Obraz 375

Obraz 378

Obraz 382

Może Ci się również spodoba