Czar orkiestr dętych

Orkiestry 2

Orkiestry 2            W niedzielę, 28 września br, przed południem stadion sportowy w Stróży wypełnił się strażakami biorącymi udział w zawodach sportowo- pożarniczych, zaś po południu, od godziny 14.00 emocje wzbudziły orkiestry dęte uczestniczące w Jesiennym Przeglądzie Orkiestr, organizowanym przez Starostę Kraśnickiego i Wójta Gminy Kraśnik.

Na scenie prezentowały się orkiestry: strażacka z Kraśnika, młodzieżowa z Wilkołaza, parafialna z Szastarki oraz młodzieżowa z Polichny. Przeglądowi towarzyszyła doskonała atmosfera, a orkiestry dęte były mocno oklaskiwane przez licznie zgromadzonych mieszkańców Stróży i okolic. Punktem kulminacyjnym przeglądu było zagranie trzech utworów wspólnie przez wszystkie orkiestry. Przegląd spotkał się dużym zainteresowaniem widzów, jest więc szansa, że stanie się on imprezą cykliczną.

 

Orkiestry 1

Orkiestry 2

Orkiestry 3

Może Ci się również spodoba