Sukcesy przedsiębiorców, sukcesami gminy

obraz 2

obraz 2       W dniu 18 września br, w Urzędzie Gminy Kraśnik odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy, podsumowujące 25. letni okres polskiej transformacji, propagujące ideę i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym. Spotkaniu przewodniczył Wójt Gminy Mirosław Chapski, a uczestniczyli też Starosta Kraśnicki Andrzej Maj i Przewodniczący Rady Gminy Kraśnik Andrzej Hanaj.

Grupa 19 przedsiębiorców, najbardziej zasłużonych i najdłużej działających otrzymała okolicznościowe podziękowania podpisane przez Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki. W dyskusji właściciele podmiotów gospodarczych mówili o swoich sukcesach i problemach gospodarczych, wskazywali na potrzeby dalszej aktywizacji gminy i powiatu w zakresie promocji gospodarczej regionu.

obraz 1

Obraz 031