Solary – prace projektowe ruszają

herb kraśnik

   W związku z podpisaniem umowy z wykonawcą zadania pn. „ Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii poprzez montaż kolektorów słonecznych na terenie Gminy Kraśnik – etap II” informujemy, iż w dniach od 01.09.2014r. do 20.09.2014r. projektanci firmy: konsorcjum – EcoExperts s.c. Zgorzała ul. Puszczycka 1f/1; 05-515 Mysiadło; FLEXIPOWER GROUP Sp. Z o.o. Sp. k. ul. Partyzancka 78/92, 95-200 Pabianice odwiedzą wszystkie osoby zakwalifikowane do realizacji inwestycji w celu wykonania projektu montażu kolektorów słonecznych. Projektanci w celu uzyskania niezbędnych informacji przeprowadzą z mieszkańcami ankiety, które będą załącznikiem do dokumentacji. Będą oni posiadać imienne identyfikatory opieczętowane przez Urząd Gminy Kraśnik. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny do Urzędu Gminy 81 826 41 65 lub 81 884 34 27.

Wykaz osób i wzór identyfikatora stanowi załącznik do niniejszej informacji. pobierz.pdf

Może Ci się również spodoba