Utrudnienia – sieć światłowodowa

herb kraśnik

W środę 20 sierpnia na wniosek wójta odbyło się spotkanie z wykonawcą sieci światłowodowej na terenie gminy. Powodem spotkania było złe wykonawstwo. Po wykopach powstały głębokie doły, które uniemożliwiają korzystanie z drogi w najtrudniejszym okresie żniw.
W obecności jednego ze skarżących się mieszkańców oraz pracownika urzędu gminy odbyła się wizja w terenie. Wykonawcy przyznali rację skarżącym.

        Wykonawca został wezwany do natychmiastowego zasypania i zagęszczenia powstałych rowów. Wykonawcę zobowiązano również do takiego wykonywania inwestycji aby nie było utrudnień w korzystaniu z dróg dojazdowych do pól zgodnie z warunkami. Ze względu na duże opady deszczu naprawa nastąpi w sobotę i w poniedziałek (23 i 25 sierpnia).

          Wykonawca za pośrednictwem urzędu przeprasza korzystających z dróg za utrudnienia.

Może Ci się również spodoba