KOMUNIKAT DO ROLNIKÓW – STRATY W ROLNICTWIE

herb kraśnik

     Informuję wszystkich rolników, że w związku z wystąpieniem strat spowodowanych niekorzystnymi warunkami meteorologicznymi (gradobicie, ulewne deszcze: zalania, podtopienia, wymoknięcia), które wystąpiły na terenie gminy Kraśnik, została powołana przez Wojewodę Lubelskiego Gminna Komisja ds. szacowania strat m. in. w uprawach rolniczych i sadowniczych.

     W związku z tym zwracam się  do właścicieli gospodarstw, w których wystąpiły szkody, a poziom strat spowodowanych niekorzystnymi warunkami meteorologicznymi jest wyższy niż 30% średniej rocznej ogólnej produkcji rolnej gospodarstwa, o zgłaszanie szkód bezpośrednio do Urzędu Gminy Kraśnik, ul. Kościuszki 24, pok. nr 13 (I piętro) w godzinach pracy urzędu.

         Dodatkowe informacje w powyższej sprawie udzielane są pod nr tel. 81 884 35 84

Pełna informacja pod adresem:

http://www.lublin.uw.gov.pl/straty-w-rolnictwie

Może Ci się również spodoba