Dzień Kobiet

full hd tulips wallpaper
full hd tulips wallpaper

                                          full-hd-tulips-wallpaper

 

           Wszystkim kobietom, tym małym, nastolatkom, dorosłym, mamom i babciom;  Kobietom pięknym ciałem, sercem, duchem; Kobietom cierpliwym, kochającym, samotnym; Kobietom wesołym, cichym; Kobietom strapionym, opuszczonym; Kobietom niedocenianym, nieposzanowanym przez rodzinę; Tym wszystkim kobietom życzymy radości życia, nie tylko 8 marca. Życzymy miłości, poszanowania i szacunku przez cały rok, przez całe życie, bo jesteście tego godne.

 

Przewodniczący Rady Gminy                                                                   Wójt Gminy Kraśnik

        Andrzej Hanaj                                                                               Mirosław Chapski

Może Ci się również spodoba