Suchynia mistrzem w siatkówce!

Suchynia mistrzem w siatkówce!

         22 lutego w Stróży zostały rozegrane I Mistrzostwa Gminy Kraśnik w siatkówce, w których wzięło udział pięć drużyn. Organizatorem mistrzostw była Gminna Rada Sportu. Historycznym, bo pierwszym mistrzem naszej gminy, została drużyna z Suchyni, która wygrała wszystkie mecze. Zacięty bój toczył się o drugie miejsce, gdyż trzy zespoły miały po dwa zwycięstwa i dwie porażki. Ostatecznie różnicą setów drugie miejsce zajął „nomen omen” drugi zespół ze Stróży-Kolonii. Na najniższym stopniu podium stanął pierwszy zespół ze Stróży-Kolonii. Czwarte miejsce przypadło zespołowi Stróża-Stacja, a piąte Podlesiu.

 

Suchynia mistrzem w siatkówce!Suchynia mistrzem w siatkówce!Suchynia mistrzem w siatkówce!Suchynia mistrzem w siatkówce!Suchynia mistrzem w siatkówce!

 

Może Ci się również spodoba