Zintegrowany Informator Pacjenta

herb kraśnik

      Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski zaprasza do odwiedzenia mobilnego stanowiska Zintegrowanego Informatora Pacjenta, które będzie zlokalizowane w siedzibie Urzędu Gminy Kraśnik ul. Kościuszki 24 w dniu 14 lutego 2014 roku (piątek) w godzinach od 09:00 do 14:00. Zgłaszając się z dowodem osobistym, wszyscy zainteresowani otrzymają login i hasło umożliwiające dostęp do informacji o dotychczas udzielonych świadczeniach zdrowotnych oraz kosztach ich sfinansowania przez NFZ.

 

ZIP to dostęp do informacji o:

– Udzielonych świadczeniach

– Pobytach w szpitalach

– Zakupionych lekach

– Deklaracji wyboru lekarza rodzinnego.

 

          ZIP to także źródło wiedzy o tym, gdzie się leczyć bezpłatnie, ze szczegółami dotyczącymi nie tylko wykazu poradni i szpitali, ale także tras dojazdu do nich, godzin pracy, czy też informacji o windach, podjazdach dla wózków inwalidzkich itp. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (81) 884-34-27.

Może Ci się również spodoba