Turniej Piłkarski Samorządów Gmin

turniej 2

turniej 2     1 lutego 2014 roku odbył się Turniej Piłkarski Samorządów Gmin. Gospodarzem trzeciej edycji turnieju był Wójt Gminy Zakrzówek. Otwarcia turnieju dokonał Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj. W turnieju udział wzięły drużyny Gminy Zakrzówek, Gościeradów, Wilkołaz, Dzierzkowice, Kraśnik oraz miasta Kraśnika. Drużyna Gminy Kraśnik wystąpiła w następującym składzie:

 

– radny Stanisław Mróz – kapitan

– radna Zenobia Tchórz

– radny Leszek Bańka

– radny Marek Kowalik

– radny Krzysztof Kozłowski

– radny Marcin Kozub

– radny Robert Różycki

– sołtys Jerzy Bańka

     Drużynę swoim dopingiem wspierali Wójt Gminy Mirosław Chapski oraz Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Hanaj. Po pierwszych przegranych meczach drużyna zmieniła taktykę i postanowiła zagrać bardziej ofensywnie, co przyniosło efekt gdzie nasi zawodnicy wygrali dwa mecze zdobywając 6 punktów nie tracąc ani jednego gola. W ostatecznym rozrachunku Zakrzówek i Kraśnik miały po dwa zwycięstwa jednak po przeliczeniu stosunku bramek nasza drużyna zajęła czwarte miejsce. Nasza reprezentantka Zenobia Tchórz otrzymała puchar za najlepszą zawodniczkę turnieju, a Jerzy Bańka otrzymał puchar za najskuteczniejszego bramkarza turnieju.

      Turniej przebiegał na bardzo wysokim sportowym poziomie, zabezpieczony był przez dwóch sędziów ligowych oraz fachową opiekę medyczną. Składamy wielkie podziękowanie dla Wójta Gminy Zakrzówek Grzegorza Lemiechy oraz Przewodniczącego Rady Gminy Marka Drozda za zorganizowanie turnieju oraz wspaniałą zabawę.

Klasyfikacja ostateczna:              

  1. Miasto Kraśnik
  2. Gmina Gościeradów
  3. Gmina Zakrzówek
  4. Gmina Kraśnik
  5. Gmina Dzierzkowice
  6. Gmina Wilkołaz

 

turniej 2

 

turniej 3

 

turniej 4

 

zdjęcie 6

 

turniej 7

Może Ci się również spodoba