Pierwszy Turniej Sołecki w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kraśnik

zawody 1

zawody 1      W sobotę 11 stycznia 2014 r. w hali sportowej przy Gimnazjum w Stróży zainaugurowano cykl turniejów sołeckich Gminy Kraśnik mających na celu aktywizację sportową oraz integrację społeczeństwa. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest powołana przez Wójta w połowie ubiegłego roku Gminna Rada Sportu. Na pierwszy rzut poszła dyscyplina ciesząca się największą popularnością nie tylko w naszej Gminie, czyli piłka nożna. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn: Karpiówka, Kowalin, Podlesie, Słodków Pierwszy, Słodków Drugi, Słodków Trzeci i Suchynia.

W wyniku zaciętej, lecz toczonej w koleżeńskiej atmosferze rywalizacji, zwyciężyła drużyna z Kowalina, która w finale pokonała 2:0 Podlesie, trzecie miejsce przypadło dla Słodkowa Pierwszego, po zwycięstwie w rzutach karnych nad Karpiówką. Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski. Na ten rok planowane są jeszcze turnieje w innych dyscyplinach, w których do uczestnictwa zachęcamy wszystkich mieszkańców. Informacje o następnych turniejach zamieszczane będą na stronie internetowej Urzędu Gminy Kraśnik.

 

zawody 1

 

zawody 2

 

zdjęcie 4

 

 

 

zawody 6

 

zawody 7

 

zawody 8

Może Ci się również spodoba